Press "Enter" to skip to content

Пашинський у прямому ефірі звинуватив міністра фінансів Данилюка у роботі на Російську Федерацію

В ефірі “5 каналу” у програмі “Час. Підсумки дня” голова Комітету ВР з питань національної безпеки і оборони Сергій Пашинський заявив, що міністр фінансів України Олександр Данилюк працює на Російську Федерацію

“Я скажу, що  у мене є глибоке переконання і я відносно цього мав розмову із головою СБУ і з генеральним прокурором України, що, нажаль, дуже багато чиновників, які зараз відповідають у тому числі за фінансування армії, вони використовують такі бюрократичні перепони щоб заблокувати ті чи інші програми, які Росія вважає перспективним… У нас дуже складна бюрократична структура. Наприклад, сьогодні Юрій Луценко сказав, що він вважає, що  у діях міністра фінансів Данилюка є ознаки службової недбалості. Це він так сформулював юридично. А я вража., що пан Данилюк працює на Російську Федерацію. Тому що все можливе, що можна заблокувати фінансування Збройних сил України, він це робить”, – заявив Пашинський, пише Політик посилаючись на 5 канал.

“Звичайно це серйозне звинувачення. Більше того, я буду добиватися притягнення цієї особи до кримінальної відповідальності. Так не може бути, що  у воюючій країні, якийсь чиновник, навіть якщо він міністр, робив усе щоб заблокувати”, – додав він.

Повну версію розмови з головою Комітету ВР з питань національної безпеки і оборони дивіться у відео:

Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту 18+

Be First to Comment

Залишити відповідь