Press "Enter" to skip to content

Відомий бізнесмен Петро Димінський не прибув на допит у справі смертельної ДТП

Димінському вручили дві повістки на допит, друга – на п’ятницю

Бізнесмен Петро Димінський не прибув на допит у поліцію Львова на 10 ранку середи, 23 серпня, у справі про смертельну ДТП на Львівщині. Про це Українській правді повідомив член колегії МВС Антон Геращенко.

«Він не прибув на допит, який був запланований на 10 ранку сьогодні», – зазначив Геращенко.

Він додав, що Димінському вручили дві повістки на допит, друга – на п’ятницю, пише Політик посилаючись на Главком.

На запитання, що робитиме поліція, якщо Димінський вдруге не з’явиться на допит, Геращенко відповів: «Тоді буде рішення слідчого про привід на допит».

Геращенко уточнив, що в такому разі слідчий зможе застосувати силу, щоб в межах закону Димінський таки прибув на допит.

Нагадаємо, автомобіль відомого львівського бізнесмена Петра Димінського став учасником ДТП, у якій загинула молода жінка. З інформацією видання Zaxid.net, ймовірно, за кермом був сам бізнесмен, однак ця інформація не була підтверджена.

Винуватцем ДТП визнав себе охоронець Димінського Андрій Борщ, який зазвичай їздить кортежем у машині охорони бізнесмена. Того дня автоескорт також супроводжував машину львівського бізнесмена.

Брат загиблої Степан Мацевко заявив, що за кермом автівки, що 18 серпня збила на смерть дівчину у Львівській області, перебував саме Петро Димінський.

Очевидці також зняли на відео олігарха Димінського на місці смертельного ДТП.

Національна поліція встановила відсутність провини охоронця Димінського у ДТП. Поліція вручила Димінському повістку на допит на 23 серпня.

Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту 18+

Be First to Comment

Залишити відповідь