Press "Enter" to skip to content

Нардеп Лозовий заявив, що ыноземці при владі – це приниження українців

Іноземці при владі в Україні – це приниження наших громадян. Ніхто з таких не проявив ефективності у своїй роботі і, навіть, за неї не відзвітував.

Про це в програмі «HARD» з Влащенко (в ефірі о 19:00-20:00 на телеканалі ZIK) заявив народний депутат України Андрій Лозовий.

«Позиція «Радикальної партії» і моя зокрема полягає в тому, що іноземці при владі в Україні – це ганьба та приниження українців. На цю тему не може бути дискусії взагалі, адже час показав нашу правоту», – заявив Андрій Лозовий, пише Політик посилаючись на ZIK.

Його позиція опирається на те, що ніхто з таких іноземців не проявив ефективність у роботі, не провів реформи і, навіть, «не відзвітував за свою роботу».

«Я не розумію, звідки взагалі в нашому суспільстві могла взятись дискусія на цю тему. Серед свідомих людей ходить якийсь міф про «Миклухо-Маклая», який приїде та наведе порядок», – іронізує заступник лідера «Радикальної партії Олега Ляшка».

На його думку, якщо ніхто з іноземців, які приходять до влади в Україні не може бути ефективним, то не може бути і дискусії на цю тему.

«Фактично всі іноземці, що були при владі в Україні, не відмовлялися від іншого громадянства. І зараз ми бачимо, що вони їдуть і спокійно живуть своїм життям», – зауважив нардеп.

За його словами, після відставки Михайла Саакашвілі з посади губернатора Одеської області, він ініціював законопроект, за яким жоден з іноземців, що займали керівні посади в Україні, не може виїхати за кордон, якщо він не відзвітував за свою діяльність.

Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту 18+

Be First to Comment

Залишити відповідь