Press "Enter" to skip to content

Лідер кенійської опозиції відмовився від участі у виборах

Раіла Одінга заявив, що центрвиборчком не вжив жодних заходів, щоб запобігти масовим порушенням під час нових виборів президента.

Кенійський опозиціонер Раіла Одінга у вівторок, 10 жовтня, відмовився від участі у нових виборах президента Кенії, призначених на 26 жовтня. Опозиціонер мотивував свою відмову тим, що центральна виборча комісія не вжила жодних заходів, щоб запобігти повторним порушенням, які стали причиною скасування верховним судом країни результатів виборів, що відбулись 8 серпня, пише Політик посилаючись на DW.

Чинний президент Кенії і головний опонент Одінги Ухуру Кеніата заявив, що попри відмову від участі у виборах лідера опозиції, вибори все одно відбудуться. “У нас немає проблем з поверненням до виборів. Ми впевнені, що здобудемо ще більше голосів, ніж минулого разу”, – цитує Кеніату інформагенція Reuters.

Нагадаємо, що 1 вересня верховний суд Кенії анулював результати президентських виборів, які відбулися 8 серпня. Згідно з раніше оголошеними результатами виборів, нинішній президент Кенії Ухуру Кеніата переміг, здобувши 54 відсотки голосів. Одінга набрав тоді 45 відсотків голосів, хоча опитування перед днем голосування вказували на мінімальний розрив між кандидатами. У перевиборах мали взяти участь Одінга та Кеніата.

Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту 18+

Be First to Comment

Залишити відповідь