Press "Enter" to skip to content

Російські силовики затримали в Криму організатора заходу кримських татар

Окупанти затримали на території анексованого Криму одного з організаторів пам’ятного заходу, проведення якого раніше заблокували

Про це 20 серпня повідомив у Facebook Меджліс кримськотатарського народу.

Затриманим виявився Бекір Умеров. Російські поліцейські в усній формі інкримінували затриманому образу вищої посадової особи. При цьому протоколу щодо Умерова складено не було. Пізніше кримського татарина відпустили, пише Політик посилаючись на Ракурс.

«Був затриманий один з організаторів заходу — Бекір Умеров. Він відмовився давати будь-які пояснення співробітникам поліції, пославшись на ст. 51 Конституції РФ. З нього зняли відбитки пальців, після цього відпустили», — сказали в Меджлісі.

Нагадаємо, 20 серпня в окупованому Росією Криму силовики перекрили вхід на територію бази відпочинку «Ковбой», яка розташована в селі Біла Скеля, де мав розпочатися захід кримських татар, присвячений 30-річчю проведення масових мітингів кримських татар в Москві влітку 1987 року. Силовики заявили, що база блокована нібито через повідомлення про наявність на її території схрону зі зброєю.

Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту, який не можна подавати більше ніде t.me/iprostir ну і плюс свіжі новини.

Be First to Comment

Залишити відповідь