Press "Enter" to skip to content

Через величезні повені в Південної Азії кількість жертв виросла уже до 700 людей

Жертвами викликаних мусонними дощами повеней і зсувів в Індії, Бангладеш і Непалі стали щонайменше 700 осіб, більше мільйона людей вимушені були покинути свої будинки.

Про це повідомляє Daily Mail.

Як зазначається, тільки за минулу ніч надійшла інформація про загибель 100 людей в Індії і Бангладеш після чергової повені.

За словами представника управління по боротьбі зі стихійними лихами в штаті Біхар на сході Індії Аніруда Кумара, 53 тіла було виявлено, коли в деяких районах рівень води почав спадати. «Загальна кількість загиблих становить 205 осіб», – сказав він, пише Політик посилаючись на Укрінформ.

Зараз в тимчасових притулках знайшли притулок приблизно 400 тис. жителів штату Біхар і більше 450 тис. жителів штату Ассам.

У штаті Уттар-Прадеш повідомлялося про 69 випадків загибелі людей від повені, тут постраждали два мільйони жителів. Майже половина з 75 районів штату постраждала від удару стихії, і влада просить військових про допомогу в евакуації людей із принаймні двох з них.

У Непалі кількість жертв стихії досягла 135 осіб, ще 30 осіб вважаються зниклими безвісти.

Всього стихійне лихо зачепило до 20% з 28-мільйонного населення Непалу. Згідно з оцінками ООН, йдеться про найсильніші повені в Непалі за останні 10 років.

У Бангладеш загинуло щонайменше 115 осіб і близько 5,7 мільйонів людей постраждали від повеней.

Стихія також завдала збитків автомобільним трасам і залізничній інфраструктурі.

Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту 18+

Be First to Comment

Залишити відповідь