Диверсію на військовому складі під Вінницею влаштували за допомогою беспілотників

Диверсію на військовому складі під Вінницею влаштували за допомогою беспілотників

Про це повідомив радник президента Юрій Бірюков.

Диверсію на військових складах у Калинівці Вінницької області могли здійснити за допомогою безпілотного літального апарату. Таку версію допускає позаштатний радник президента України, помічник міністра оборони Юрій Бірюков, пишет Політик посилаючись на Тиждень.

“Боєць з одного з постів встиг доповісти про дивні звуки. Через кілька секунд почалися розриви на відкритому майданчику. Периметр охоронявся надійно, отже – схоже на безпілотник. І так, СБУ намагалася перехопити. Кажуть, неофіційно, що когось навіть затримали напередодні. Але хтось прорвався”, – написав Бірюков у Facebook.

Нагадаємо, у Вінницькій області пізно ввечері 26 вересня сталася пожежа на військових складах з боєприпасами Міністерства оборони України у смт Калинівка. Прокуратура кваліфікувала подію як диверсію. Станом на ранок середи, за повідомленням ЗМІ, інтенсивність вибухів у Калинівці зменшилася, а ситуація стабілізується.

У зв’язку з надзвичайною подією 27 вересня правоохоронці припинили антитерористичні навчання на об’єкті енергетики у Вінниці.

Президент України Петро Порошенко у зв’язку з надзвичайною ситуацією на складах з боєприпасами у Калинівці під Вінницею прийняв рішення скликати військовий кабінет за участі прем’єр-міністра, секретаря РНБО, міністра оборони, начальника Генштабу, голови СБУ, а також керівництва Нацполіції, Нацгвардії та Служби надзвичайних ситуацій.

Related Posts

Create AccountLog In Your Account