Press "Enter" to skip to content

Масові протести в Парижі. Люди незадоволені трудовою реформою Макрона

Десятки тисяч людей вийшли у Парижі на демонстрацію проти реформи ринку праці, ініційованої президентом Франції Еммануелем Макроном. Організатором протестів у суботу стала крайня ліва партія “Нескорена Франція”.

Десятки тисяч людей зібралися в суботу, 23 вересня, на площі Бастилії у Парижі та пройшли маршем вулицями французької столиці, виступаючи проти реформи ринку праці в країні. Акції протесту відбувається на заклик лідера крайньої лівої партії “Нескорена Франція” Жана-Люка Меланшона, який також взяв участь у демонстрації.

Демонстранти тримають транспаранти з надписами на кшталт “Макрон – президент багатих” та вигукують гасла “Опір! Опір!” та “Ні – соціальному держперевороту”. У “Нескореній Франції” повідомили, що до французької столиці прибули близько 150 автобусів з протестувальниками з інших регіонів країни, інформує агентство Reuters.

Суботня демонстрація стала третьою великою акцією з серії виступів проти трудової реформи, яку реалізує президент Франції Еммануель Макрон та його уряд. Раніше у вересні ліві профспілки двічі виводили на вулиці багатьох міст Франції своїх прихильників та людей, невдоволених планами уряду.

Уряд Франції у суботу оприлюднив підписані Макроном напередодні, 22 вересня, укази щодо реформи ринку праці і, тим самим, увів їх у дію. Підписані укази надають можливість невеликим французьким компаніям напряму вести переговори щодо умов праці з працівниками або їхніми представниками, а не з профспілками, як це було раніше. Також указами обмежується розмір фінансових виплат за необґрунтоване звільнення працівників.

Еммануель Макрон та його уряд неодноразово запевняли, що не піддадуться тиску з боку вулиці та доведуть трудову реформу до кінця.

Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту 18+

Be First to Comment

Залишити відповідь