Втрати російський вісьйськових за час навчань “Захід 2017” шокували навіть фанатів Путіна

Втрати російський вісьйськових за час навчань “Захід 2017” шокували навіть фанатів Путіна

Соцмережі підрахували втрати Росії під час проведення військових навчань у Білорусі.

У Білорусі наближаються до завершення наймасштабніші російські військові навчання “Захід-2017”. Але Росія не змогла їх завершити тріумфальною перемогою.

Про це повідомив блогер Сергій Геращенко в Facebook. Він зазначив, що однозначним переможцем на навчаннях стала вигадана країна Вейшнорія. Її армія ще навіть не починала воювати, а Росія вже зазнала втрат, пише Політик посилаючись на Знай.

У мережі підрахували, скільки техніки вийшло з ладу, а скільки військовослужбовців не змогли дійти до фіналу маневрів. У список включили небойові втрати, які сталися не тільки під час навчання, а інциденти, що збіглися за часом з ними.

Так серед втрат вказано командувача Повітряно-десантними військами (ВДВ) Росії генерал-полковника Андрія Сердюкова, який потрапив у ДТП. У списку також фігурує заступник Головкому по повітряно-десантній підготовці генерал-майор Володимир Кочетков, помічник головкому ВДВ, ад’ютант головкому ВДВ, два або три журналісти-пропагандисти.

“Підказали в коментах ще й відділення з 6 саперів, корвет класу” Безстрашний “, стратегічний бомбардувальник Ту-22М3, навчально-бойовий літак ЯК-130, машину управління БЛА комплексу РБ-341В “Леєр-3″… Уже зараз можна сказати, що навчання вдалися. Рівень підготовки продемонстрований, але ж це тільки початок!” – підсумував блогер.

Він додав, що в список втрат потрапили тільки ті факти, які оголошувалися офіційно або їх задокументували користувачі соцмережі.

Related Posts

Create AccountLog In Your Account