Press "Enter" to skip to content

МЗС Росії відправив офіційний запит до Вашингтону з проханням, про покращення стосунків країн

Кремль все ще не полишає надій на поліпшення відносин з Білим домом

Росія все ще сподівається поліпшити відносини з США і просить Вашингтон піти на цей крок, бачачи перспективи в цьому питанні.

Про це заявила офіційний представник МЗС РФ Марія Захарова, передають російські ЗМІ. Вона зазначила, що Кремль активно закликає і пропонує Білому дому піти на зближення двох країн, пише Політик посилаючись на Знай.

Захарова додала, що Росія “не закривала двері перед США навіть в ході діяльності попередньої адміністрації”. Вона почала бити на жалість і розповідати, що Москва стверджувала, що між двома країнами завжди має бути співпраця, кооперація і взаємодія, але тільки в тих питаннях, де це взаємовигідно.

Не забула Захарова згадати і про скандал з висилкою російських дипломатів з території США. Вона вказала на те, що Москва вчинила великодушно і давала можливість Вашингтону “зберегти обличчя”.

“Ми ніколи не зачиняли двері, навіть тоді, коли нам хамили відкрито в обличчя. Я думаю, що дуже яскравим прикладом стала висилка російських дипломатів в останніх числах грудня 2016 року і блокування російської власності на території США. Тоді ми не відповіли емоційно, дали більш півроку США для того, щоб врегулювати цю ситуацію, щоб вийти з неї, зберігши обличчя Вашингтона “, – заявила Захарова.

Нагадаємо, раніше повідомлялось, що представник МЗС РФ Марія Захарова в черговий раз продемонструвала культуру російської дипломатії.

Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту 18+

Be First to Comment

Залишити відповідь