Press "Enter" to skip to content

В Кремлі офіційно відреагували на проект Порошенка щодо миротворців на Донбасі

Пєсков укотре заявив, що “Росія не є стороною українського конфлікту”.

У Кремлі прокоментувати проект президента України Петра Порошенка про розміщення миротворців на Донбасі.

Про це заявив прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков, передає Політик посилаючись на ТСН.

“Будь-які миротворці можуть розміщуватися в точці зіткнення сторін, які конфліктують, за згодою цих сторін. Як ви знаєте, РФ не є стороною цього конфлікту, конфлікт на південному сході України в першу чергу підлягає обговоренню між Києвом і владою республік – “ЛНР” і “ДНР”, тому, напевно, це основна модальність, яку було б нерозумно відкидати і нелогічно абстрагувати. Це перша і початкова умова розміщення будь-яких миротворців”, – заявив Пєсков.

Нагадаємо, Путін 5 вересня у Китаї заявив, що підтримує присутність миротворців ООН на Донбасі. На його думку, вони повинні гарантувати безпеку місії ОБСЄ. Крім того, глава країни-окупанта вважає, що введення миротворчого контингенту повинно відбутися за погодженням з ватажками терористів “ЛНР” і “ДНР”.

У МЗС підкреслили, що Путін своєю заявою хоче спотворити ідею миротворчої місії і представити агресію на Донбасі внутрішнім конфліктом України. Також дипломати нагадали, що 2015 року глава України Петро Порошенко офіційно направив в ООН звернення про розгортання миротворчої операції, проте Росія як держава-агресор постійно саботувала пропозиції України, відмовляючись розглядати звернення в РБ ООН і навіть стверджувала, що звернення не було.

Раніше повідомлялося, що президент Петро Порошенко планує найближчими місяцями представити на Генеральній асамблеї ООН ідею введення миротворчої місії на Донбас. Під час попередніх телефонних переговорів лідерів держав “нормандського формату” він наголосив на необхідності запровадження на Донбасі миротворчої місії ООН з мандатом Ради безпеки ООН.

Росія передала в Організацію Об’єднаних Націй проект резолюції про розміщення миротворчої місії на Донбасі. За словами постійного представника Росії при ООН Василя Небензі, незабаром експерти країни-членів Ради Безпеки ООН вивчать текст резолюції, а наступного тижня, після повернення постпредів з Ефіопії, почнеться основний етап переговорів.

Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту 18+

Be First to Comment

Залишити відповідь