Press "Enter" to skip to content

Порошенко при зверненні до нардепів, пообіцяв не витискати з них земельної реформи

Президент Петро Порошенко пообіцяв “не витискувати” з Верховної Ради земельну реформу, але закликав народних депутатів ухвалити закони, які б зняли побоювання людей щодо питань продажу сільськогосподарської землі.

Про це він заявив, виступаючи зі щорічним посланням до Верховної Ради про внутрішнє і зовнішнє становище України, повідомляє Політик посилаючись на кореспондента Укрінформу.

“Я не збираюся витискувати із Верховної Ради земельну реформу. Але прошу ухвалити – хоча б усно, в умі і в серці, – політичне рішення на її користь, прийняти такі закони, які знімуть всі фобії, наявні на цю тему в суспільстві і серед народних депутатів, які врахують всі застереження та виставлять всі запобіжники, які назвуть чітку дату старту, навіть хай це буде і не сьогодні”, – зазначив глава держави.

За його словами, громадську думку українців щодо земельної реформи наразі сформували популісти.

Порошенко також зауважив, що земельний ринок і приватизація – два найнадійніших способи швидко залучити в Україну достойний обсяг інвестицій.

Як повідомлялося, Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман нещодавно заявляв, що у Кабміні продовжується підготовка законопроекту про обіг земель. За його словами, запропонована урядом модель обігу земель буде в інтересах українських громадян. Гройсман, зокрема, підкреслив, що уряд пропонуватиме не продавати землю іноземцям, заборонить продаж земель великим холдингам.

Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту, який не можна подавати більше ніде t.me/iprostir ну і плюс свіжі новини.

Be First to Comment

Залишити відповідь