Press "Enter" to skip to content

Данілов про контрнаступ: У роботі кілька варіантів

Остаточні рішення відносно термінів та напрямків контрнаступу будуть ухвалюватися у кабінеті головнокомандувача ЗСУ та президента.

Секретар Ради національної безпеки й оборони України Олексія Данілов заявив, що остаточний план контрнаступу Збройних сил України ще не затверджений, наразі є кілька варіантів і всі вони у роботі. Про це він сказав в ефірі телемарафону.

“Я не використовую термін контрнаступ. Це – військові дії. Наші військові знають, що їм робити та де їм робити, в який час їм робити”, – зазначив Данілов.

За його словами, остаточні рішення відносно термінів та напрямків контрнаступу будуть ухвалюватися у кабінеті головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного та президента Володимира Зеленського.

“І коли хтось починає про щось говорити навіть з поважних інституцій на Заході, повірте, на сьогодні людей, які знають точно всі наші плани, не існує. Остаточний план ще не затверджений, у нас є кілька варіантів і всі вони у роботі”, – підкреслив секретар РНБО.

Данілов додав, що “всі хотіли б, аби міжнародні партнери надавали допомогу активніше, але нині Україна вдячна за те, що така допомога є і надається доволі потужно”.

Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту 18+

Be First to Comment

Залишити відповідь