Press "Enter" to skip to content

Резніков пояснив зволікання з рішенням про літаки

Голова Міноборони вважає, що партнери України хочуть виділити час на перевірку літаків та підготовку українських пілотів.

Партнери України розуміють, що після передачі літаків, потрібен буде час на їх підготовку та навчання пілотів, а також треба буде й надалі підтримувати їх в належному стані. Про це заявив міністр оборони України Олексій Резніков в інтерв’ю журналісту Андрію Цаплієнку під час телемарафону Єдині новини в неділю, 30 квітня.

“Все, що неможливо сьогодні, буде можливим завтра. Iris-T, Samp-T, NASAMS, Crotale, все це служить, захищає наше небо. Тому і літаки також будуть, четвертої генерації плюс-плюс, однозначно”, – запевнив урядовець.

Чиновник пояснив, з якої причини партнери зволікають з постачанням літаків в Україну. На його думку, прийнявши рішення дати літаки бойові, треба також дати час на їхню підготовку, перевірку технічного стану та навчання українських пілотів.

На цьому все не закінчиться, партнерам й надалі треба буде підтримувати літаки у належному стані, а також забезпечувати їх зброєю: бомбами та ракетами, додав Резніков.

“Це дуже недешева історія. Це найдорожча історія. Вони свідомо та відповідально хочуть дійти до фінішу цього марафону, а саме до перемоги України”, – додав голова Міноборони України.

Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту 18+

Be First to Comment

Залишити відповідь