Press "Enter" to skip to content

Київський суд веде справу про заборону Партії регіонів

Судове засідання в справі призначене на 6 грудня.

Окружний адміністративний суд Києва відкрив провадження за позовом про заборону Партії регіонів на території України. Про це в середу, 6 вересня, повідомляє прес-служба суду.

“Окружний адміністративний суд м. Києва відкрив провадження в справі за позовом громадської організації до Міністерства юстиції України. Позивач просить суд визнати протиправною бездіяльність Мін’юсту, про що говорилося в листі “Про відмову від звернення Міністерства юстиції України в Окружний адміністративний суд м. Києва про заборону діяльності політичної партії Партія регіонів”, – йдеться в повідомленні, пише Політик посилаючись на Кореспондент.

Також позивач просить зобов’язати Мін’юст звернутися до суду про заборону діяльності на території України Партії регіонів і скасувати державну реєстрацію. Судове засідання призначене на 6 грудня.

Зазначимо, що Партія регіонів фактично припинила свою діяльність у 2014 році, але до цих пір числиться в Реєстрі Мін’юсту.

Нагадаємо, у 2016 році ЗМІ опублікували дані чорної бухгалтерії Партії регіонів за перше півріччя 2013 року. Повідомлялося, що в цих документах містяться розтрати партії на рекламу, послуги політологів, а також дані про неофіційні зарплати депутатів і чиновників, які виплачували їм регіонали.

Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту 18+

Be First to Comment

Залишити відповідь