Press "Enter" to skip to content

Кремль висловився про долю Північних потоків

Дмитро Пєсков не став давати рекомендацій Газпрому щодо долі пошкоджених газопроводів.

Долю двох пошкоджених морських газопроводів Північний потік вирішуватимуть російський газовий монополіст Газпром та акціонери. Про це сказав речник Кремля Дмитро Пєсков на брифінгу в понеділок, 6 березня.

Так, відповідаючи на запитання журналістів про майбутнє Північних потоків, він порадив звертатися до Газпрому, який “є акціонером цього міжнародного проекту”.
“І, звичайно, це рішення, яке має ухвалюватися колегіально всіма акціонерами – це міжнародний проект”, – наголосив Пєсков.
Також він негативно відповів на запитання, чи будуть рекомендації від Кремля на адресу Газпрому щодо цього. “Насамперед потрібно звертатися до Газпрому“, – повторив він.
Минулого тижня агентство Reuters з посиланням на джерела повідомило, що Росія вирішила законсервувати газопроводи Північний потік і “Північний потік-2“, оскільки немає планів щодо їх ремонту та введення в експлуатацію.
Нагадаємо, 26 вересня 2022 року на Північному потоці та Північному потоці-2 різко впав тиск на трьох нитках газопроводів із чотирьох. Росія назвала подію саботажем.
У жовтні Швеція повідомила про завершення розслідування, проведеного спільно з Данією та Німеччиною. Тоді ж було названо причину витоків на Північних потоках.
Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту 18+

Be First to Comment

Залишити відповідь