Press "Enter" to skip to content

Окрім Польщі, ще три європейські країни готові навчати українських пілотів на F-16 – Зеленський

Президент Володимир Зеленський заявив, що ще три європейські країни, окрім Польщі, висловили готовність розпочати тренування українських пілотів на винищувачах F-16.

Про це він сказав у п’ятниці на пресконференції з нагоди річниці повномасштабного вторгнення в Україну, повідомляє кореспондент “Європейської правди“.

“Сьогодні в мене була зустріч з прем’єр-міністром Польщі Моравецьким. Ми відкриваємо можливість навчання на F-16. У нас є реальне відчуття, що ще з трьома європейськими державами – не буду говорити, з якими – є можливість отримати ці навчання і літаки. Диму без вогню не буває, тому й навчання – деякий термін для цього потрібен. Ми хочемо пришвидшити ці процеси. Вони складні, але це і є комплексний захист неба”, – сказав Зеленський.

Нагадаємо, раніше в п’ятницю прем’єр-міністр Польщі Матеуш Моравецький заявив, що його країна готова до навчання українських пілотів на винищувачах F-16. Водночас він підкреслив, що це має бути узгоджене в межах більш широкої коаліції.

Раніше міністр закордонних справ Дмитро Кулеба висловив упевненість, що питання надання Україні винищувачів буде вирішено. Раніше він заявляв, що Україна особливо зацікавлена у винищувачах зі США, Великої Британії, Франції та Німеччини.

Як відомо, наразі тільки Велика Британія розпочала підготовку українських пілотів на західних винищувачах.

Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту 18+

Be First to Comment

Залишити відповідь