Press "Enter" to skip to content

Українці працюватимуть у Центрі кібероборони НАТО

Українські фахівці зможуть брати участь у спільних кібернавчаннях і проводити разом з партнерами дослідження у сфері захисту критичної інфраструктури.

Фахівці Держспецзв’язку вперше представлятимуть Україну в Об’єднаному центрі передових технологій з кібероборони НАТО. Про це повідомляє РНБО у понеділок, 20 лютого.

Зазначено, що минулого тижня Кабмін ухвалив постанову Про представника Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації в Об’єднаному центрі передових технологій з кібероборони НАТО (CCDCOE).
“Приєднання України до CCDCOE є значним досягненням у частині посилення міжнародної взаємодії у сфері кібербезпеки та кібероборони, а також важливим кроком на шляху до вступу України в НАТО… Також це сприятиме посиленню можливостей Національної системи кібербезпеки України та обміну досвідом між Україною і країнами-членами CCDCOE”, – заявила керівниця служби з питань інформаційної та кібербезпеки апарату РНБО, секретарка НКЦК Наталія Ткачук.
Підкреслюється, що українські фахівці матимуть доступ до величезної бази знань, зможуть брати участь у спільних кібернавчаннях і проводити разом з партнерами дослідження у сфері кібербезпеки, зокрема у сфері захисту критичної інфраструктури.
Надалі передбачається присутність на ротаційній основі CCDCOE представників та інших основних суб’єктів національної системи кібербезпеки – СБУ та Міноборони.
Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту 18+

Be First to Comment

Залишити відповідь