Press "Enter" to skip to content

Велика Британія планує виробляти військову техніку в Україні – ЗМІ

Британські чиновники вже відвідали Україну, сподіваючись не допустити, щоб їх випередили конкуренти з Німеччини та Франції.

Високопосадовці оборонної промисловості Великої Британії та України обговорюють можливість запуску спільного виробництва зброї та військової техніки в Україні, повідомляє The Telegraph.

За даними видання, подібні переговори з українською владою ведуть і інші європейські оборонні підприємства, проте британські чиновники вже відвідали країну, сподіваючись не допустити, щоб їх випередили конкуренти з Німеччини та Франції.
Газета пише, що подібні підприємства зроблять Україну менш залежною від постачання озброєнь країнами Заходу, проте військові експерти також зазначають, що такі об’єкти не можуть залишитися поза увагою російських військових. “Танковий завод не маленький. І, чесно кажучи, якщо я був би Путіним, то це було б одне з перших місць, яке я знищив би”, — заявив незалежний експерт з оборони Френсіс Туса.
Крім того, Туса зазначив, що Росія може вважати провокацією появу західних оборонних підприємств на території України, проте він також додав, що російські загрози, ймовірно, не вплинуть на остаточне рішення європейських країн.
У Міноборони Великої Британії та канцелярії прем’єр-міністра відмовилися коментувати ситуацію.
Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту 18+

Be First to Comment

Залишити відповідь