Press "Enter" to skip to content

На засіданні Ставки обговорили дані розвідки

Особливу увагу учасники засідання приділили позиціям Сил оборони на Бахмутському напрямку.

Президент Володимир Зеленський провів чергове засідання Ставки верховного головнокомандувача. Про це повідомляє прес-служба глави держави у понеділок, 6 лютого.

Зазначено, що керівництво ЗСУ та командувачі військ оперативних напрямків доповіли про актуальну ситуацію на фронті.
“Особливу увагу члени Ставки приділили позиціям Сил оборони на Бахмутському напрямку та забезпеченню їх необхідним озброєнням і боєприпасами. Також було заслухано інформацію від розвідки щодо можливих дій ворога найближчим часом”, – йдеться у повідомленні.
Крім того, учасники засідання розглянули питання про кандидатури для призначення на посади голів обласних військових адміністрацій у низці регіонів.
У засіданні взяли участь керівник Офісу президента Андрій Єрмак, секретар РНБО Олексій Данілов, головком ЗСУ Валерій Залужний, начальник ГУР Кирило Буданов, командувачі родів військ та оперативних напрямків. У засіданні також взяли участь члени уряду, керівники силових відомств і правоохоронних органів.
Раніше у ГУР заявили, що російська окупаційна армія може почати наступ із трьох можливих напрямків. При цьому Кремль планує мобілізувати в армію ще до 500 тисяч осіб для забезпечення проведення наступальних операцій.
Напередодні ЗМІ повідомили, що Росія здійснить масштабний наступ протягом найближчих 10 днів, поки Україна не отримала потужні танки від західних партнерів.
Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту 18+

Be First to Comment

Залишити відповідь