Press "Enter" to skip to content

МО: ЗСУ не будуть бити далекобійними ракетами по РФ

Україна не використовуватиме зброю США по цілях в РФ, запевнив глава Міноборони (МО) України Олексій Резніков.

Україна не планує використовувати обіцяну США зброю більшої дальності для ударів по російській території. Про це заявив міністр оборони Олексій Резніков під час прес-конференції у неділю, 5 лютого.

“Ми завжди офіційно заявляємо нашим партнерам, що не використовуватимемо зброю, надану іноземними партнерами, для обстрілу російської території. Ми стріляємо тільки по російських підрозділах на тимчасово окупованій українській території”, – наголосив він.

Зазначимо, що Вашингтон включив до пакету військової допомоги на суму 2,175 мільярда доларів далекобійні снаряди, дальність дії яких становить 150 кілометрів. Однак у новому пакеті відсутні ракети ATACMS.

Як відомо, реактивні системи залпового вогню HIMARS, які мають українські захисники, здатні вражати цілі на відстані близько 80 кілометрів.

Україна тривалий час просить у США далекобійні ракети – зокрема ATACMS, здатні вражати цілі на відстані до 300 кілометрів, обґрунтовуючи це тим, що озброєння не дозволяє знищувати логістичні вузли російських окупаційних військ на українській території.

Нагадаємо, голова комітету із закордонних справ Палати представників Майкл Маккол зазначає, що необхідно відправити в Україну оперативно-тактичні балістичні ракети ATACMS далекого радіусу дії, які можуть бути використані для нанесення ударів, зокрема, по окупованому Криму.

Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту 18+

Be First to Comment

Залишити відповідь