Press "Enter" to skip to content

Лукашенко прилетів до Зімбабве з державним візитом

Білоруський самопроголошений президент взяв участь у білорусько-зімбабвійському бізнес-форумі, на якому уклали низку контрактів.

Олександр Лукашенко у понеділок, 30 січня, прибув із державним візитом до столиці Зімбабве місто Хараре. Про це повідомляється на офіційному сайті білоруського політика.
“Це найвищий протокольний статус візиту”, – йдеться у повідомленні прес-служби.

Лукашенка в аеропорту особисто зустрів президент країни Еммерсон Мнангагва. На політиків одягли намисто з квітів. Лукашенка привітали національними танцями під бій барабанів.
Відразу після прильоту білоруського самопроголошеного лідера політики провели коротку зустріч.
Спільна робота представників двох держав уже розпочалася. Сьогодні у першій половині дня у Харарі відбувся білорусько-зімбабвійський бізнес-форум, на якому уклали низку двосторонніх контрактів. На ньому були присутні десятки керівників міністерств, відомств та підприємств з обох боків.
Офіційну частину переговорів Лукашенка та Мнангагви заплановано на вівторок, 31 січня. Лідери двох держав зустрінуться віч-на-віч, а пізніше проведуть зустріч за участю членів двох делегацій.
У ході візиту білоруська сторона має намір передати Зімбабве агротехніку національного виробництва. Захід відбудеться в Інституті сільського господарства Зімбабве.
Білорусь активізувала партнерські відносини з африканськими країнами у зв’язку з санкціями ЄС та США щодо режиму республіки.
Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту 18+

Be First to Comment

Залишити відповідь