Press "Enter" to skip to content

Двоє британських волонтерів, які зникли безвісти, були вбиті на сході України

Рідні британських волонтерів Ендрю Бегшо та Кристофера Перрі, які на початку січня зникли на Донбасі, у вівторок підтвердили, що ті були вбиті під час спроби гуманітарної евакуації з міста Соледар на Донеччині.

Про це йдеться в заяві міністерства закордонних справ Британії.

Сім’я Перрі у заяві сказала, що він поїхав в Україну ще в березні 2022 року, де допоміг урятувати понад 400 людей і багато покинутих домашніх тварин.

“Неможливо передати словами, наскільки нам його не вистачатиме, але він назавжди залишиться в наших серцях. Ми відчуваємо гордість за те, що він обрав нашу сім’ю, аби стати її частиною”, – зазначили вони.

Заява рідних загиблого британця була підписана словами “Слава Україні, героям слава”, транслітерованими англійськими літерами.

Вони не повідомили, як саме підтвердили смерть Перрі та Бегшоу, але минулого тижня російські ресурси, наближені до ПВК “Вагнера”, поширювали фото з тілом Перрі, якого назвивали “добровольцем”.

Нагадаємо, на початку січня поліція Донецької області повідомила про зникнення британців Ендрю Бегшо та Кристофера Перрі. Вони зникли 7 січня по дорозі з Краматорська до Соледара, де нині тривають важкі бої.

Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту 18+

Be First to Comment

Залишити відповідь