Press "Enter" to skip to content

У ЗСУ заявили про створення нових військових частин

Сергій Наєв розповів про створення нових військових частин в очікуванні західних танків Leopard 2 та Challenger.

Україна створює нові військові з’єднання під оснащення їх натовським озброєнням. Про це у коментарі CNN заявив командувач Об’єднаних сил Сергій Наєв.

За його словами, наступний етап цієї війни буде про танки, і йдеться не про старі Т-72, а про більш сучасні машини, такі як німецькі Leopard 2 та британські Challenger.

“Звичайно, нам потрібна велика кількість західних танків. Вони набагато кращі за радянські зразки і можуть допомогти нам просунутися. Ми створюємо нові військові частини. І від їхньої боєготовності залежатимуть наші подальші дії. Тому допомога Заходу надзвичайно важлива”, – заявив Наєв.

Він пояснив, що підрозділам необхідно навчитися користуватися новою технікою та інтегрувати її у існуючі формування.

“Весь підрозділ має бути оснащений однаковою машиною, тому цілий батальйон, наприклад, має бути оснащений БМП Bradley, або Leopard – якщо ми їх отримаємо”, – додав Наєв.

Раніше американське видання Business Insider повідомило, що Міністерство оборони Німеччини навмисне відкладало проведення інвентаризації наявних танків Leopard, щоб не створювати додаткових очікувань і тиску на уряд щодо їхньої можливої передачі Україні. За даними видання, таке розпорядження віддалося лише зараз, із приходом нового глави Міноборони.

Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту 18+

Be First to Comment

Залишити відповідь