Press "Enter" to skip to content

Під Бахмутом прикордонники стримали ворожий штурм і збили два безпілотники

Загалом за день прикордонники на цьому напрямку знешкодили 21 окупанта: 11 із них знищили, ще 10 – поранили.

На Бахмутському напрямку прикордонники стримали ворожий штурм, а також збили в небі над Бахмутом два російські безпілотники. Про це повідомляє прес-служба ДПСУ.

“Окупанти з самого ранку атакували низку наших позицій на одному з напрямків поблизу міста-фортеці Бахмут. Прикордонні підрозділи дали бій штурмовим групам загарбників. Упродовж дня російсько-окупаційні війська посилили наступ та активно підтримували свої дії артилерією. Українські захисники тиск витримали і в стрілецькому бою відбили напад, знищивши частину штурмовиків. До вечора атакуючі так і не змогли просунутися вперед і відступили”, – повідомляють прикордонники.
Загалом за день прикордонники на цьому напрямку знешкодили 21 окупанта: 11 із них знищили, ще 10 – поранили.

ДПСУ повідомила про збиті ворожі безпілотники і наголосила, що у сучасному збройному конфлікті дуже важливого значення набуває безпілотна авіація.
“Прикордонники, які виконують бойові завдання на лінії фронту на Донеччині, крім ефективного використання своїх БпЛА, активно протидіють ворожим дронам. На одній із бойових позицій у районі Бахмута прикордонники помітили відразу два ворожі безпілотники, які вели розвідку позицій Сил оборони. Не вагаючись, бійці відкрили вогонь зі стрілецької зброї та влучними пострілами приземлили обидва БпЛА окупантів”, – йдеться у повідомленні прес-служби ДПСУ.

Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту 18+

Be First to Comment

Залишити відповідь