Press "Enter" to skip to content

На Забайкаллі побили та пограбували контрактника, який повернувся з війни в Україні – ЗМІ

Троє жителів міста Борзя Забайкальського краю РФ побили і пограбували військовослужбовця, який повернувся з війни в Україні.

Про це повідомляє “Тайга.Инфо”, “Важные истории”

У повідомленні Борзенський міського суду з посиланням на свідчення потерпілого йдеться, що він служив в армії за контрактом. Місцеві правоохоронці стверджують, що 19-річний чоловік, який живе в Амурській області, був демобілізований після закінчення строкової служби.

Військовий, перебуваючи в Борзі, разом зі своїм знайомим поїхав на залізничний вокзал і купив квитки додому. Знайомий запропонував повернутися (мабуть, із вокзалу до себе додому) на таксі і вказав на машину, що стояла поруч.

Водій представився таксистом і дорогою посадив у машину ще двох чоловіків, нібито пасажирів. Після цього військового відвезли на цвинтар, побили і, за даними поліції, вистрілили в нього з “невстановленої зброї”.

Злочинці вимагали у чоловіка мільйон рублів, але в нього на рахунку було тільки вісім тисяч. Військовий зняв їх у банкоматі, віддав нападникам, і ті поїхали. Потерпілому знадобилася операція.

Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту 18+

Be First to Comment

Залишити відповідь