Press "Enter" to skip to content

У Празі пройшла масова акція на підтримку України

Мітингувальникам показали відеозвернення першої леді України Олени Зеленської, яка закликала їх не забувати про те, що відбувається у її державі.

На головній площі Праги у неділю, 30 жовтня, відбулася акція проти зростання протесту та екстремізму, учасники якої висловили підтримку Україні у її війні проти Росії та засудили проросійську акцію кількома днями раніше, повідомляє Reuters.

Організатором протесту стала група Мільйони моментів за демократію. На сцені, оточеній десятками тисяч мітингувальників, були плакати з написами Чехія проти страху, і Ми можемо впоратися з цим.
EPA
Учасники акції тримали прапори Чехії, США, НАТО та України.
Також мітингувальникам показали відеозвернення першої леді України Олени Зеленської, яка закликала їх не забувати про те, що відбувається у її державі.
“Ми не дозволимо Росії затягнути нас чи весь світ у темряву. Темрява ніколи не переможе. Якщо люди не закриватимуть очі на війну, наше світло ніколи не згасне”, – сказала вона.
Недільна акція в Чехії відбулася на противагу п’ятничному протесту, під час якого кілька тисяч людей, які підтримують ініціативу “Чехія понад усе”, вимагали дострокових виборів та переговорів із Росією щодо постачання газу.
Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту 18+

Be First to Comment

Залишити відповідь