Press "Enter" to skip to content

Зеленський: РФ не усвідомлює жорстокості своєї влади

Постійні спроби російського наступу на Донеччині беззаперечно увійдуть в історію воєн як одне з найцинічніших убивств своїх же солдатів, вважає президент України.

Незважаючи на очевидну безглуздість війни для Росії та втрату окупантами ініціативи, командування російських військових все одно жене їх на загибель. Про це президент України Володимир Зеленський говорив у вечірньому зверненні у понеділок, 26 вересня.

“Постійні спроби російського наступу у Донецькій області напевне увійдуть в історію воєн як одне з найцинічніших вбивств своїх солдатів. Коли бачимо це, коли бачимо ці наступи, вкотре переконуємося, що російська мобілізація – відверта спроба дати командирам на місцях постійний потік гарматного м’яса. Іншого сенсу у російській мобілізації немає”, – зазначив Зеленський.
Президент України зазначає, що російське суспільство поки що не усвідомлює всієї жорстокості російської влади стосовно свого народу.
“Вони відчули, що програють, і намагаються просто відтягнути цей момент, забезпечити хоч якусь активність на фронті, поставити хоч когось із зброєю у руках замість загиблих. На жаль, російське суспільство поки що не усвідомлює всієї жорстокості російської влади щодо свого ж народу. Але ми маємо зробити усе, щоб кожен громадянин Росії визнав, що його ж держава позбавляє його найголовнішого – права на життя”, – сказав Зеленський.

Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту 18+

Be First to Comment

Залишити відповідь