Press "Enter" to skip to content

Греція не передаватиме Україні комплекси С-300

Прем’єр Кіріакос Міцотакіс відповів категоричною відмовою, заявивши, що про відправку в Україну комплексів С-300 не йдеться.

Греція не збирається відправляти в Україну зенітно-ракетні комплекси С-300 російського виробництва. Про це заявив прем’єр-міністр Греції Кіріакос Міцотакіс, повідомляє Protothema.

Міцотакіса під час прес-конференції запитали, чи має намір уряд Греції направити в Україну бронетехніку разом із грецькими військовими для навчання українців, а також комплекси С-300.
Прем’єр відповів категоричною відмовою, заявивши, що про відправку в Україну комплексів С-300 не йдеться, і додав, що будь-яка підтримка України не повинна відбуватися за рахунок ослаблення оборони Греції.
Він також згадав про домовленість з Німеччиною про надання старих грецьких БМП-1 Україні та їхню одночасну заміну на німецькі бронемашини типу Marder1A3, зазначивши, що переговори ще тривають.
Як відомо, Греція має постійний конфлікт із Туреччиною. В останні тижні Анкара звинувачувала Афіни у низці інцидентів, пов’язаних із дією її авіації у регіоні Середземного моря. Це дало турецькому президенту Реджепу Тайіпу Ердогану назвати дії Греції “ворожими”.
Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту 18+

Be First to Comment

Залишити відповідь