Press "Enter" to skip to content

Зеленський назвав спосіб вплинути на Путіна

Життя Володимира Путіна залежить від того, чи загрожує йому його внутрішнє населення чи ні, зазначив Володимир Зеленський.

Український президент Володимир Зеленський назвав введення заборони на в’їзд росіян до Європи “добрими та мирними санкціями” та озвучив єдиний спосіб вплинути на президента РФ Володимира Путіна. Про це він сказав в інтерв’ю для The Washington Post, опублікованому у вівторок, 16 серпня.

“Наприклад, заборона на в’їзд усіх громадян РФ до країн Євросоюзу. Хороші санкції. Я думаю, що вони дуже хороші та мирні. У цих санкціях немає нічого, що забирало б майно або людське життя”, – сказав Зеленський.
Він нагадав, що вже називав найважливішими санкціями проти росіян закриття кордонів, бо вони відбирають чужу територію.
“Нехай живуть у своєму світі, поки не змінять свою філософію. Отже, країни закривають кордони та вводять ембарго на енергоресурси. Особисто моя думка, що все інше слабше. Повного ембарго на постачання енергоресурсів немає, кордони не закриті”, – сказав Зеленський.
Президент вважає, що “хоч би якими були громадяни РФ – є ті, хто підтримує і не підтримує – їхні діти там, навчаються за кордоном, у школах, вузах і так далі. Нехай їдуть до Росії”.
Зеленський підкреслив, що росіяни мають нести відповідальність за людей у ​​владі, а поки що публічно виступають проти війни одиниці.
За його словами, “це єдиний спосіб вплинути на Путіна”.
“Бо у цієї людини немає іншого страху, крім страху за своє життя. І його життя залежить від того, загрожує йому його внутрішнє населення, чи ні. Більше йому нічого не загрожує… Тому, коли його населення тиснутиме на його рішення, тоді будуть і результати. І війна закінчиться. Це дуже зрозумілі санкції, вони дуже прості. Справа не в грошах, не в газі або трубах, і не в тому, що взимку у німців не буде тепла. Просто закрий кордони на рік – і побачиш результат, – резюмував Зеленський.
Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту 18+

Be First to Comment

Залишити відповідь