Press "Enter" to skip to content

У Конгресі США підтримують передачу Україні ракет ATACMS

Обидві партії Конгресу США підтримують передачу ЗСУ комплексів ATACMS, ракети якого мають дальність понад 280 кілометрів.

Обидві партії Конгресу США підтримують передачу Україні ракетних комплексів із ракетами більшої дальності ATACMS. Про це повідомила член Палати представників від Демократичної партії Елісса Слоткін на брифінгу за підсумками зустрічі депутатів із представниками Білого дому, повідомляє CNN.

Ці ракети мають дальність понад 280 кілометрів, дозволять обрізати військову логістику росіян.

Слоткін розповіла, що основною темою розмови була негайна допомога США Україні.

“Основна розмова на брифінгу була про те, що ще ми можемо і маємо зробити для українців, буквально в найближчі три-шість тижнів, дуже терміново. Українці хочуть йти в контрнаступ на півдні. І ми хочемо, щоб він був максимально успішним”, – наголосила політик.

Зазначається, що українці місяцями закликали США надати ці системи, тому що дальності ракетних систем HIMARS у низці випадків не вистачає.

Проте, радник з національної безпеки США Джейк Салліван минулого тижня на Форумі безпеки в Аспені повторив, що США не будуть надавати ATACMS, тому що вони можуть бути використані для завдання ударів по території Росії, що призведе до ще більшої ескалації війни.

Нагадаємо, раніше у Литві закликали дати Україні ракети ATACMS. Наголошувалося, що ситуацію на полі бою на користь Києва змінить американський ракетний комплекс, який вражає цілі на відстані до 300 кілометрів.

Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту 18+

Be First to Comment

Залишити відповідь