Press "Enter" to skip to content

Британець, який покинув дружину заради українки, прихистив ще одну біженку

Чоловік заявив, що щасливий жити із громадянкою нашої країни. Він планує зробити їй пропозицію.

Британець Тоні Гарнетт, який покинув свою дружину заради української біженки, якій дав прихисток у своєму будинку, запросив ще двох переселенців із нашої країни, зокрема одну жінку. Про це пише Daily Star.

Як відомо, Гарнетт розлучився з дружиною Лорною через 10 днів після того, як у їхньому будинку оселилася 22-річна Софія Каркадим із України. Пара виховувала двох дітей.
23 червня Гарнетт та Софія побачили в соцмережах оголошення про пошук житла 19-річної Софії Расторгуєвої та її супутника Іллі Троневича.
Молода пара не зжилася з британцями у цьому ж районі, бо випадково випустила на вулиці їхніх котів.
“Нам не було куди йти. Ми біженці з України. Моє рідне місто Кременчук, там же, де минулого місяця росіяни підірвали торговий центр і вбили багато людей. Там дуже небезпечно. Ми знали, що росіяни були близько, і наші батьки попросили нас піти. Ми з Іллею поїхали до Варшави, а потім приїхали сюди, в аеропорт Лідс-Бредфорд”, – сказала Расторгуєва.
“З того часу, як Софія приїхала, мені вдалося багато посміхатися і знову бути щасливим. Я збираюся зробити її своєю дружиною. Я закоханий у неї, і тим, хто пише про мене всяку нісенітницю, я кажу: “Що ви робите для України? – заявив Гарнетт.
Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту 18+

Be First to Comment

Залишити відповідь