Press "Enter" to skip to content

На саміті НАТО ухвалять новий пакет допомоги Україні

Союзники з альянсу розглянуть програму переозброєння ЗСУ за стандартами НАТО, а також затвердять новий пакет допомоги Україні.

Союзники НАТО під час саміту в Мадриді ухвалять рішення про надання Україні негайної допомоги для відсічі російської агресії та розглянуть довгострокову програму переозброєння ЗСУ за стандартами НАТО. Про це в середу, 22 червня, заявив генеральний секретар Альянсу Єнс Столтенберг.

“Ми зміцнимо нашу підтримку для України та інших партнерів, які перебувають під ризиком. Я вітаю той факт, що Президент Зеленський звернеться до нашого саміту. Україна перебуває у критичній ситуації, й існує негайна необхідність наростити нашу допомогу”, – зазначив Столтенберг.
Він підтвердив, що під час саміту в Мадриді союзники Альянсу ухвалять новий широкий пакет підтримки для України. Він складатиметься з конкретних проектів у рамках негайної та короткострокової допомоги, включаючи постачання обладнання для боротьби з дронами, захищених засобів зв’язку та палива.
“Найважливіше, що ми також дивимось у більш віддалену перспективу, включаючи допомогу Україні у переході від військового обладнання ще пострадянської ери до сучасного обладнання НАТО, у підвищенні взаємосумісності, у подальшому зміцненні інститутів у сферах безпеки та оборони”, – сказав Столтенберг.
Він також повідомив про намір збільшити допомогу іншим партнерам НАТО, які вразливі до російських загроз та втручання, включаючи Грузію, а також Боснію та Герцеговину.
Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту 18+

Be First to Comment

Залишити відповідь