Press "Enter" to skip to content

СБУ показала допит пілота-“вагнерівця”

Російський штурмовик Су-25 був збитий українськими військовими із ПЗРК Ігла під Світлодарськом. Пілотом виявився найманець із ПВК Вагнера.

СБУ опублікувала відео допиту пілота збитого російського літака, який виявився найманцем із ПВК Вагнера.
На відео чоловік заявляє, що встиг повоювати тільки три дні. Перший бойовий виліт здійснив 14 червня, а вже 17-го опинився в полоні.

“Тепер він розповідає СБУ, як скидав бомби на Україну. При цьому намагається виправдовуватися та каже, що йшлося тільки про “завдання ударів по опорних пунктах, скупченні сил і живій силі противника”. Але коли побачив на відео результати ударів Росії по мирних населених пунктах, самовпевненість окупанта кудись зникла і він “раптово” усвідомив, що це “неправильна, непотрібна війна”, – йдеться в повідомленні.
Зазначається, що полонений пілот здійснював по 1–2 бойові вильоти на день.
“Зізнається, що, крім нього, на російських винищувачах вартістю понад $10 млн літають також інші найманці, а не кадрові льотчики з Росії. Найманці отримують за роботу ставку від 200 тис. рублів на місяць і додаткові бонуси”, – повідомляють в СБУ.
Також у службі кажуть, що основною метою власного перебування в Україні пілот вважав “завдання з надання допомоги республікам Донбасу”, а бойові вильоти – “приватними завданнями”.

Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту 18+

Be First to Comment

Залишити відповідь