Press "Enter" to skip to content

Зеленський відповів на слова Байдена про “сигнали”

Раніше американський президент заявив, що Зеленський “не хотів чути” попереджень про вторгнення РФ.

Світові лідери мали прислухатися до закликів України запровадити превентивні санкції проти Росії, щоб уникнути війни. Про це заявив президент України Володимир Зеленський в інтерв’ю виданню ZDF, коментуючи заяву президента США Джо Байдена, що Зеленський “не хотів чути” попереджень про вторгнення РФ.

“Було б справедливо, якби вони (європейські лідери) заздалегідь прислухалися до мене як до глави української держави, якби вони прислухалися до того, про що ми попереджали. Я маю на увазі превентивні санкції, щоб не почалася війна, представлення нашої стратегії щодо Чорного моря, будівництво чорноморського флоту з країною-партнером”, – сказав він.

Україна попереджала, що Росія блокуватиме Чорне море. “Я доповідав про це рік тому і представив програму того, що нам буде потрібно в плані протиповітряної оборони для нашого захисту – і це правильна відповідь на ваше запитання”, – заявив Зеленський, зазначивши, що якби світові лідери почули його, Україна мала б більше шансів зупинити вторгнення РФ.

“Сигнали, про які ви говорите, були різними. Послухайте, якби все сталося саме так, якби всі попередили Україну, що завтра буде повномасштабне вторгнення, питання в тому, чому не було закрито повітряного простору, чому нам не поставили зброю до цього вторгнення, і чому не було введено тимчасових санкцій, щоб президент Росії був превентивно зупинений? Ось як я б відповів на це питання”, – заявив Зеленський.

Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту 18+

Be First to Comment

Залишити відповідь