Press "Enter" to skip to content

У Кропивницькому суддя зобов’язав 19-річного колаборанта вивчити пісню про Бандеру

Шанувальник “русского мира”, який утік від війни з Харкова, також має вивчити Конституцію, гімн України і прочитати повість Гоголя Тарас Бульба.

У Кропивницькому суддя зобов’язав 19-річного хлопця, який агітував за “русский мир”, вивчити гімн України, розділ Конституції, пісню про Бандеру і вірш Любіть Україну. Про це повідомляє голова Кіровоградської обласної ради Сергій Шульга.

За його словами, для закріплення матеріалу суд призначив підсудному ще прочитати повість Миколи Гоголя Тарас Бульба і роман Анатолія Дімарова І будуть люди.

“У Кропивницькому суддя своїм вироком зобов’язав 19-річного хлопця з Харкова, який з початком російського вторгнення переїхав на Кіровоградщину і в соцмережі почав агітувати за “русский мир”, вивчити напам’ять гімн України, IX розділ Конституції про територіальний устрій, пісню Батько наш – Бандера, Україна – мати!, вірш Сосюри Любіть Україну. Крім того, задля закріплення матеріалу він має прочитати повість Гоголя Тарас Бульба і роман Дімарова І будуть люди”, – написав Шульга.

Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту 18+

Be First to Comment

Залишити відповідь