Press "Enter" to skip to content

YouTube видалив понад 70 тисяч відео про війну в Україні

Зокрема, з платформи було видалено відео, де російське вторгнення в Україну називалося “визвольною місією”.

YouTube видалив понад 70 тисяч відеороликів та 9 тисяч каналів, пов’язаних з війною в Україні, за порушення правил щодо контенту, повідомляє The Guardian з посиланням на директора з продуктів YouTube Ніла Мохана.

Зокрема, з платформи було видалено відео, де російське вторгнення в Україну називалося “визвольною місією”.

З початку війни у ​​лютому YouTube відключив низку каналів, зокрема канал прокремлівського пропагандиста Володимира Соловйова. На каналах, пов’язаних з міністерствами оборони та закордонних справ Росії, останніми місяцями також було тимчасово призупинено завантаження відео за опис війни як “визвольної місії”.

Директор з продуктів YouTube Ніл Мохан у коментарі The Guardian пояснив, що компанія має політику щодо великих насильницьких подій – наприклад, це стосується заперечення Голокосту.

“Звичайно, те, що відбувається в Україні, – це велика насильницька подія. Тому ми використали цю політику, щоб почати безпрецедентні дії”, – сказав він.

Мохан додав, що контент новин YouTube про війну набрав понад 40 мільйонів переглядів тільки в Україні.

“Перший і, ймовірно, найголовніший обов’язок — зробити так, щоб люди, які шукають інформацію про цю подію, могли отримати точну, якісну та достовірну інформацію на YouTube… Перегляди авторитетних каналів на нашій платформі значно зросли, звісно, ​​в Україні, а також у країнах, що оточують Україну, Польщі, а також у самій Росії”, – додав представник компанії.

За словами Мохана, більша частина з віддаленого контенту є наративами Кремля про вторгнення.

У YouTube близько 90 мільйонів користувачів у Росії, хоча він більше не дозволяє розміщувати рекламу на платформі в країні.

Платформа також запровадила глобальну заборону на канали, пов’язані з російськими державними ЗМІ, включаючи Russia Today та Sputnik.

Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту 18+

Be First to Comment

Залишити відповідь