Press "Enter" to skip to content

Росія вимагає визнати Азов терористами

Верховний суд Росії розгляне справу про визнання українського батальйону Азов терористичною організацією.

Судове засідання Верховного Суду щодо визнання українського полку терористичним відбудеться 26 травня. Про це повідомили у прес-службі російського Мін’юсту.
Раніше російська влада неодноразово називала батальйон “неонацистським об’єднанням”, а в 2015 році суд у Володимирі визнав графіті з емблемою Азова “екстремістським матеріалом”, пізніше його внесли до відповідного списку Мін’юсту. Самого руху у списках екстремістських організацій немає.

“Адміністративна справа про визнання українського воєнізованого націоналістичного об’єднання Азов (інші використовувані найменування: батальйон Азов, полк Азов) терористичною організацією та забороною його діяльності на території Російської Федерації призначено до судового розгляду на 26 травня у будівлі Верховного суду Російської Федерації”, – йдеться у повідомленні .
А раніше у Держдумі РФ заговорили про можливе зняття мораторію на страту в контексті “масової здачі українських військових на комбінаті Азовсталь“, пишуть російські ЗМІ.
Нагадаємо, увечері 16 травня розпочалася операція з порятунку військових ЗСУ з Азовсталі. З території металургійного комбінату Азовсталь у Маріуполі до непідконтрольних Києву населених пунктів вивезли перших 264 українських військових: 53 тяжко поранених доправили до лікарні в Новоазовську, решту 211 – до Оленівки. Для подальшого повернення бійців додому буде проведено процедуру обміну.
Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту 18+

Be First to Comment

Залишити відповідь