Press "Enter" to skip to content

Президент Фінляндії розповів про розмову з Путіним

У політиці безпеки, особливо в розмові з Росією, ви повинні мати на увазі, що те, що він сказав, не означає, що ви не повинні бути напоготові – коментує президент Фінляндії.

Повномасштабне вторгнення Росії в Україну свідчить, що Кремль може напасти на незалежну сусідню країну. Таку заяву зробив президент Фінляндії Саулі Нійністе, пояснюючи рішення країни подати заявку на членство в НАТО, розповів він сьогодні, 15 травня, в інтерв’ю CNN.

“Хоча я і не вірю, що Росія може напасти на Фінляндію зараз чи в майбутньому, але політичний ландшафт у Європі та світі не залишає місця для нейтральних країн”, – заявив Нійністе.

Повідомляючи Путіна у телефонній розмові про рішення Фінляндії подати заявку на членство в НАТО, Нійністе сказав, що був здивований спокійною реакцією президента РФ.

“Насправді сюрпризом було те, що він сприйняв це так спокійно… Але в політиці безпеки, особливо в розмові з Росією, ви повинні мати на увазі, що те, що він сказав, не означає, що ви не повинні бути напоготові Але поки, здається, немає негайних проблем”, – підсумував президент Фінляндії.

Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту 18+

Be First to Comment

Залишити відповідь