Press "Enter" to skip to content

Рада полегшила вимоги для агровиробників

Законопроект спрощує низку вимог до агровиробників і зменшує бюрократичне навантаження на них під час державної реєстрації пестицидів і агрохімікатів.

Рада схвалила законопроект №7264, який дозволить спростити низку вимог для агровиробників під час воєнного стану. Про це повідомила голова партії Слуга народу Олена Шуляк.

За її словами, документ спрощує низку вимог до агровиробників і зменшує бюрократичне навантаження на них під час державної реєстрації пестицидів і агрохімікатів.
“Це надзвичайно важливо під час проведення нинішньої посівної. Адже незважаючи на найскладніші умови воєнного часу, тимчасово втрачені площі, проблеми з технікою та дефіцит пального, аграрії продовжують працювати. Цей законопроект допоможе скоротити втрати органічного сектору і зберегти лідерські позиції серед постачальників органічної продукції на ринок Європейського Союзу”, – наголосила Шуляк.
Законопроект передбачає:
  • спрощення експорту, імпорту і переміщення територією України сільськогосподарської продукції рослинного походження;
  • розширення доступу аграріїв до агрохімікатів;
  • підтримку органічного сектору аграрної галузі;
  • врегулювання ввезення (пересилки) на митну територію України вантажів, що підлягають документальним перевіркам, перевіркам відповідності і фізичним перевіркам, що проводяться в пунктах пропуску (пунктах контролю) через держкордон України.
Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту 18+

Be First to Comment

Залишити відповідь