Press "Enter" to skip to content

Четверо львів’ян виклали у соцмережі прильоти по місту ракет

Чоловіки зняли ракетні удари по Львову 3 травня та виклали у Telegram. Наразі їм загрожує кримінальна відповідальність.

Слідчі СБУ затримали чотирьох львів’ян, які зняли та виклали в соцмережі кадри ракетних ударів по місту. Про це повідомили на Facebook сторінці СБ України у Львівській області.

Львів’яни зняли на телефон кадри прильотів ракет, випущених РФ по місту 3 травня. Тоді ракети влучили у три електричних підстанції Львова. Відео чоловіки виклали на Telegram-канали.
“Я став свідком ракетного удару по Львову 3 травня. Я зняв відео на свій телефон і скинув в один із Telegram-каналів. Після цього це відео розійшлося по всіх соцмережах. Я дуже каюся і обіцяю більше цього не робити”, – каже один із затриманих.
Наразі чоловіки перебувають у фільтраційних пунктах СБУ. Вони зізналися у скоєному і зобов’язалися не повторювати правопорушення.
СБУ нагадує, що знімати чи фотографувати моменти падіння або влучення ракети заборонено. Ці дії можуть допомогти ворогові коригувати вогонь. Також не можна публікувати інформацію про наслідки руйнувань соціальної інфраструктури або зону ураження до оприлюднення офіційної інформації. За зняття оборонних об’єктів передбачено кримінальну відповідальність. Такі дії караються позбавленням волі на строк від 5 до 8 років.
Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту 18+

Be First to Comment

Залишити відповідь