Press "Enter" to skip to content

У Парижі відбулася інавгурація Макрона

Еммануель Макрон був оголошений Великим магістром ордена Почесного легіону, і йому піднесли золотий ланцюг ордену.

У Єлисейському палаці у Парижі відбулася церемонія інавгурації президента Франції Еммануеля Макрона на другий термін. Про це повідомляє Інтерфакс-Україна у суботу, 7 травня.

Голова Конституційної ради Франції Лоран Фабіус оголосив офіційні результати президентських виборів та підтвердив новий мандат президента. Після цього Макрона було оголошено Великим магістром ордена Почесного легіону, і йому піднесли золотий ланцюг ордена. Другий мандат Макрона розпочинається 14 травня.

Інавгураційна промова президента Франції пройшла під гасло, що він повторював, “Діяти!”.

“Французький народ не продовжив мандат, що закінчувався, який розпочався 14 травня 2017 року. Цей новий, який відрізняється від того, який був п’ять років тому, народ, довірив новому президентові новий мандат”, – наголосив Макрон.

Він зазначив, що зобов’язаний французькому народу за надану довіру.

“Це завжди тендітна довіра, що ставиться під сумнів кожен ранок, є основою нашого режиму свободи. Кожен новий день мандату в мене буде лише один орієнтир: служити. Служити нашій країні, служити нашим співгромадянам, служити нашим дітям і нашій молоді, про яких я зараз думаю і яким присягнувся заповідати більш придатну для життя планету і більш життєздатну і сильну Францію”, – заявив президент.

Також у своїй інавгураційній промові Макрон пообіцяв сприяти завершенню війни Росії проти України, допомогти перемогти мужності та демократії, а також побудувати новий світ у Європі.

Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту 18+

Be First to Comment

Залишити відповідь