Press "Enter" to skip to content

Ризики припинення переговорів високі – Зеленський

Зеленський вважає, що задля вирішення важливих питань потрібні лише безпосередні переговори президентів України і Росії.

Президент України Володимир Зеленський під час розмови з польськими ЗМІ заявив про високі ризики припинення переговорів з Росією.

“Ризики того, що повністю закриються якісь розмови, дуже високі. Саме через ті наслідки, які Росія залишає після себе, де б вони не були, а вони приблизно однакові. Таке відчуття, що у них методичка щодо вбивства, і вони всі однаково діють на тих чи інших територіях, які ми деокупуємо і бачимо”, – зазначив він.

За словами глави держави, наразі процес переговорів з російською стороною “занадто сповільнений”.

“Тому що присутність і діалог у відеоформаті представників делегації є на якомусь рівні. Вони кажуть, торкаються деяких питань. Але якщо мене цікавить думка нашої сторони, нашої делегації, нас цікавить, що підготували наші дипломати і наші переговірники, то там я не хотів би, щоб ми грали в цей політичний театр одного актора. Вони там щось говорять, але ми знаємо, що остаточно все вирішує одна людина”, – заявив Зеленський.

Президент вважає, що задля вирішення важливих питань потрібні лише безпосередні переговори президентів України і Росії.

“Коли вони щось підтверджують, наприклад, обмін – я в це не вірю. Вони підтверджують якийсь цивільний обмін, а потім щось зірвалося. Один раз, другий, третій. Це говорить про те, що відповідальність у них несе одна людина. І тому тільки прямі переговори і прямі домовленості про щось будуть виконуватися. Ось це моя віра і остаточне розуміння всього цього процесу”, – зазначив він.

Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту 18+

Be First to Comment

Залишити відповідь