Press "Enter" to skip to content

Окупанти готують нове управління в Україні – США

На захоплених Росією територіях України планують встановити окупаційне самоврядування, вважають у США.

Росія готує так звану конституцію для окупованих територій України, заявив посол США при ОБСЄ Майкл Карпентер в інтерв’ю сайту reform.by.
За його словами, плани Москви передбачають капітуляцію демократично обраного уряду країни.

“У нас є інформація про те, що плани Росії щодо подальшого вторгнення в Україну включають примусову капітуляцію демократично обраного уряду України, у тому числі розпуск усіх органів місцевого самоврядування в Україні. Нові структури управління мали бути створені на “звільнених” територіях, що перебувають під контролем Росії. Плани нового уряду та нової конституції розробляються російськими чиновниками та так званими сепаратистами. Цей проект включає мораторій, який забороняє законним українським лідерам і тим, хто підтримує законний уряд України, обіймати будь-які керівні посади”, – сказав Карпентер.
Також, за його словами, ведеться підготовка до “референдумів”, які мають намір провести на захоплених територіях з метою надання легітимності своїм діям. Карпентер нагадав, що така сама схема була реалізована у 2014 році.
Представник США відзначив заяви РФ про встановлення контролю над Херсонською областю та переведення її на російський рубль. У його заяві також йдеться про примусове переселення українських громадян на територію Росії, використання фільтраційних таборів. За його словами, із фільтраційних таборів українців перевозять до Росії, зокрема через Білорусь.
“У повідомленнях вказується, що багато цивільних осіб у цих фільтраційних таборах, які “проходять” допит, переводяться до Росії або на підконтрольний Росії Донбас, у тому числі через Білорусь. За нашою інформацією, Росія викрадає, катує та/або вбиває обраних на місцевому рівні лідерів, журналістів та активістів громадянського суспільства, а також релігійних лідерів”, – додав він.
Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту 18+

Be First to Comment

Залишити відповідь