Press "Enter" to skip to content

В Угорщині пояснили, чому не відмовляються від нафти та газу з РФ

Міністр закордонних справ Угорщини Петер Сійярто заявив, що на даному етапі Угорщина не має інших джерел енергоресурсів, крім російських.

Міністр закордонних справ Угорщини Петер Сійярто в ефірі американського телеканалу CNN заявив, що Угорщина не готова відмовитись від російських газу та нафти тому, що не може знайти альтернативи.

“Це не просто тому, що нам так захотілося, ми не обирали цю ситуацію. Немає альтернативних джерел газу, альтернативних маршрутів постачання, які б дозволили нам відмовитися від російської нафти та газу найближчими роками”, – запевняє Сійярто.
Повідомляється також, що Угорщина намагається диверсифікувати постачання: вона вже має інтерконектори з шістьма із семи країн-сусідів.
Сійярто нагадав про плани ExxonMobile у майбутньому збільшити видобуток газу в румунській частині шельфу Чорного моря, а поки акцентував, що на даному етапі Угорщина не має інших джерел енергоресурсів, крім російських.
Раніше президент Франції Еммануель Макрон заявив, що Франція не потребує російського газу і має намір просувати санкції проти нього.
Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту 18+

Be First to Comment

Залишити відповідь