Press "Enter" to skip to content

Путін погрожує за втручання у війну з Україною

За створення загроз стратегічного характеру Росії Путін погрожує блискавичними ударами у відповідь.

Президент Росії Володимир Путін пригрозив “блискавичними ударами” за втручання у війну проти України. Чергову заяву із погрозами він зробив на зустрічі з Радою законодавців Федеральних зборів РФ у середу, 27 квітня.

“Якщо хтось має намір збоку втрутитися в події, що відбуваються, і створюватиме неприйнятні для нас загрози стратегічного характеру, то вони повинні знати: наші зустрічні удари будуть блискавичними, швидкими. У нас є для цього всі інструменти – такі, якими ніхто не може зараз похвалитися. А ми хизуватися не будемо – ми будемо їх використовувати, якщо потрібно буде. І всі повинні про це знати! Всі рішення щодо цього вже прийняті”, – заявив Путін.

Він додав, що всі цілі та завдання “спецоперації” будуть виконані.

За його словами, опонентам РФ у світі просто не потрібна така велика країна, як Росія.

“Наші солдати та офіцери запобігли реальній небезпеці, яка нависла над нашою батьківщиною, запобігли масштабному конфлікту, який розгорнувся б на нашій території за чужими сценаріями”, – стверджує Путін.

Крім того, він заявляє, що “вони формували створення нової геополітичної зброї, зробили ставку на русофобію, перетворювали Україну на антиросію. Росія не може допустити створення антиросійських територій навколо країни”.

Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту 18+

Be First to Comment

Залишити відповідь