Press "Enter" to skip to content

Роснефть не змогла продати 6,5 млн тонн нафти – Reuters

Роснефть “пішла стопами” розпоряджень президента Володимира Путіна Газпрому і попросила 100% передоплати і конвертації платежу в рублі за нафту.

Російська держкомпанія Роснефть не змогла продати 6,5 млн тонн нафти під час масштабного тендера, оскільки вимагала повну передоплату в рублях. Про це повідомляє Reuters із посиланням на п’ятьох трейдерів у понеділок, 25 квітня.

Вказано, що Роснефть “пішла стопами” розпоряджень президента Володимира Путіна Газпрому і попросила 100% передоплати і конвертації платежу в рублі за закупівлю нафти.

“Провал тендера наголошує на проблемі Кремля із продажем нафти через жорсткі санкції Заходу проти РФ за вторгнення в Україну… Роснефть виставила 6,5 млн тонн нафти Urals, Siberian Light, Sokol і ESPO Blend, але до понеділка жодних заявок не було подано”, – йдеться в повідомленні.

Джерело в азійській торговій фірмі заявило, що деякі із запропонованих обсягів нафти можуть бути продані за приватними угодами.

ВСІ ЗВІРСТВА РАШИСТІВ В УКРАЇНІ, БУЧІ, МАРІУПОЛІ, ХАРКОВІ ітд. ДУЖЕ ВАЖКІ 18+, ТОМУ МИ РОЗМІСТИЛИ ЇХ В ТЕЛЕГРАМІ 

Інше джерело, знайоме з тендером Роснефти, повідомило, що головною метою тендера було “оголошення ринку про вимогу оплати в рублях”, що було досягнуто.

Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту 18+

Be First to Comment

Залишити відповідь