Press "Enter" to skip to content

Загроза з боку РФ є постійно, але ситуація під контролем – Данілов

Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олексій Данілов заявив, що загроза з боку Російської Федерації є постійно, проте ситуація перебуває під контролем.

Про це повідомляє “Інтерфакс-Україна“.

“Чи є на сьогодні загроза нашій країні? Звісно, є. Вона постійна. Починаючи з 2014 року ми перебуваємо в активній фазі з’ясування відносин із Російською Федерацією. І це не наша провина, ми ні на кого не нападали. Що сьогодні є: ми відстежуємо ситуацію. Вона під контролем”, – заявив Данілов на брифінгу в Офісі президента.

За його словами, російські війська постійно проводять навчання поблизу українських кордонів, проте великої загрози в цьому на сьогодні немає.

“Навчання вони проводять постійно. Інша річ, що раніше на це так не звертали уваги. Щодо наявності та переміщення техніки, то вони роблять це постійно. Вони постійно встановлюють ті чи інші табори, але в цих таборах на сьогодні немає тієї кількості людей, яка дозволяла б вважати, що є велика загроза. Але це не означає, що цього не відбуватиметься завтра”, – підсумував він.

Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту, який не можна подавати більше ніде t.me/iprostir ну і плюс свіжі новини.

Be First to Comment

Залишити відповідь