Press "Enter" to skip to content

У Львові влаштували «Судний день для Зеленського»

Сьогодні, під стінами Галицького районного суду міста Львова, відбулася акція «Судний день для Зеленського». Причиною цього стало перше засідання у справі позову Президента України Володимира Зеленського проти депутатки Софії Федини та військової і волонтерки Марусі Звіробій.

На акцію прийшли волонтери, військові, народні депутати, представники різних політичних сил та небайдужі львів’яни. Вони принесли із собою віники, як символ того, що владу, яка переслідує свій народ, можна вимести з країни.

Також було двоє людей у масках із обличчями Володимира Зеленського та міністра МВС Арсена Авакова. Чоловік у масці Авакова всіляко захищав іншого і наголошував, що посадить кожного неугодного або того, хто погрожує його підопічному.

«Зелена влада думає, що своїм тиском зможе заткнути рота всім: волонтерам, активістам, військовослужбовцям та навіть народним депутатам. Але їм це так просто не вдасться. Сьогодні ми прийшли підтримати Марусю та Софію. Захищаючи їх, ми захищаємо свободу слова в Україні і закон, який один для всіх!», – наголосили організатори акції.

Нагадаємо, що причиною даного суду, є відео-стрім Софії Федини та Марусі Звіробій 26 жовтня 2019 року. У ньому, на думку слідства, вони «висловлювали погрози вбивством, адресовані Президенту Володимиру Зеленському». У лютому 2020 року Печерський районний суд обрав запобіжний захід у вигляді особистого зобов’язання Марусі Звіробій.

Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту 18+

Be First to Comment

Залишити відповідь