Press "Enter" to skip to content

Кількість загиблих унаслідок пожеж на Луганщині зросла до дев’яти

Станом на полудень четверга внаслідок пожеж у природних екосистемах на території Луганської області загинули дев’ять осіб.

Про це заявив голова оперативної урядової групи, перший заступник міністра внутрішніх справ України Сергій Яровий, передає Політик посилаючись на Інтерфакс-Україна.

“На жаль, на сьогодні ми маємо дев’ять загиблих: один унаслідок пожежі, інші – після проведення відповідних експертиз буде відповідне рішення з причин загибелі цих осіб”, – сказав Яровий на брифінгу для ЗМІ у Луганській області в четвер удень.

Раніше в Держслужбі України з НС повідомляли, що станом на 11:30 четверга внаслідок пожеж загинули вісім осіб та госпіталізовано десять осіб.

“Евакуйовано 120 осіб, зокрема із: сіл Муратове – 35 осіб (розміщено в смт Новойдарі у школі та лікарні), Воронове – 40, Сиротине – 25, Осколонівка – 20 (евакуйовані із трьох сіл розміщені в м. Сєверодонецьку)”, – ідеться в оперативній інформації, розміщеній на сайті ДСНС України.

До цього повідомлялося про п’ятьох загиблих і 12 постраждалих унаслідок пожеж на Луганщині.

Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту, який не можна подавати більше ніде t.me/iprostir ну і плюс свіжі новини.

Be First to Comment

Залишити відповідь